FIGURIN, Herman Kähler, SKÅL, Erik Höglund, TEKANNA, Johan Engström.

518247. FIGURIN, Herman Kähler, SKÅL, Erik Höglund, TEKANNA, Johan Engström.

Figurin signerad keramik höjd 20 cm.
Skål glas osignerad diameter 16,5 cm.
Tekanna nickel med handtag och propp i trä höjd 14 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 937