518234. SERVISDELAR samt FAT, 15 delar, porslin, Royal Copenhagen samt Schumann Arzberg, 1900-tal.
5 uppläggningsfat, Schumann Arzberg
såskanna, Schumann Arzberg
2 djupa tallrikar, Schumann Arzberg
terrin, Schumann Arzberg
5 små fat, Royal Copenhagen
Kakelplatta, Tyskland.
Bruksslitage.