SERVISDELAR samt FAT, 15 delar, porslin, Royal Copenhagen samt Schumann Arzberg, 1900-tal.

518234. SERVISDELAR samt FAT, 15 delar, porslin, Royal Copenhagen samt Schumann Arzberg, 1900-tal.

5 uppläggningsfat, Schumann Arzberg
såskanna, Schumann Arzberg
2 djupa tallrikar, Schumann Arzberg
terrin, Schumann Arzberg

5 små fat, Royal Copenhagen
Kakelplatta, Tyskland.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

såskanna, Schumann Arzberg
terrin, Schumann Arzberg

5 små fat, Royal Copenhagen
Kakelplatta, Tyskland.

Bruksslitage.

Antal besök: 557