YTTERFODER, 2 par, keramik och plåt bland annat Miljögården, 1900/2000-tal.

518222. YTTERFODER, 2 par, keramik och plåt bland annat Miljögården, 1900/2000-tal.

Höjd ca. 28-35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 28-35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 451