EDWARD RUSCHA (F.1937). "Well well". Färgserigrafi.

518151. EDWARD RUSCHA (F.1937). "Well well". Färgserigrafi.

Signerad och daterad Edward Ruscha 1979, numrerad 40/50. 31,5 x 121 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 701