VÄGGPENDYL MED VÄGGLAMPETTER, förgyllda, rokokostil, 1900-talets mitt.

518146. VÄGGPENDYL MED VÄGGLAMPETTER, förgyllda, rokokostil, 1900-talets mitt.

Höjd 33-60 cm.

Förgyllningsskador samt lagningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33-60 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 511