RICHARD HAMILTON. "By the waters of Miers". Etsning och akvatint, signerad och numrerad 43/75.

518145. RICHARD HAMILTON. "By the waters of Miers". Etsning och akvatint, signerad och numrerad 43/75.

64 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 639