DAVID HOCKNEY (F.1937). "Bora Bora" 1979. Färglitografi.

518122. DAVID HOCKNEY (F.1937). "Bora Bora" 1979. Färglitografi.

Signerad och daterad David Hockney 79, numrerad 59/100. Blindstämpel Tyler Graphics Ltd, New York, i nedre höger hörn. Bladstorlek 87,5 x 122 cm.

Något blekt, gulnad a verso och a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 610