BORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

518120. BORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Intarsia, beslag av mässing, längd ca. 56, bredd 37, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 239