Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
SKÄRMMÖSSA, Sovjetiska flygvapnet, 1900-talets andra hälft.
518067. SKÄRMMÖSSA, Sovjetiska flygvapnet, 1900-talets andra hälft.
Innerdiameter ca 18 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Innerdiameter ca 18 cm.
Slitage.
Gästriklands Auktionskammare
585