OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning, olja på pannå, signerad Axel Roth, 1900-tal.

518058. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning, olja på pannå, signerad Axel Roth, 1900-tal.

Mått 30 x 41 cm.
Skrivet på baksidan, "Hönstorp", Algustrums socken, Öland.

Gulnad, krakeleringar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30 x 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 185