BÄNK, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

518027. BÄNK, trä, allmoge, 1800/1900-tal.

Sitt/målarbänk med hylla undertill.

83 cm längd, 38cm bredd, 47 cm hög.

Hårt slitage/patina. Extensiva rester av färg, hugg med mera.

Något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ranglig.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 726