MATTIS HAHR GRUNDELL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad 1923.

518016. MATTIS HAHR GRUNDELL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad samt daterad 1923.

Mått 29,5 x 35 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 29,5 x 35 cm.

Smärre färgbortfall.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 249