JORDGLOB, "World Antique", Scan Globe, 1900-talets andra hälft.

517959. JORDGLOB, "World Antique", Scan Globe, 1900-talets andra hälft.

Med tre mätinstrument bl.a teremometer. Ställbar. Ställ av mässing. Höjd 44 cm.

Bruksslitage. Anlupen metall vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 627