FLEISCHMANN lok 1306 och 1381, 14 vagnar, räls, trafo med mera. Delvis originalkartonger. Delvis original.

517957. FLEISCHMANN lok 1306 och 1381, 14 vagnar, räls, trafo med mera. Delvis originalkartonger. Delvis original.

H0 likström. Ånglok utan motor tillkommer.

Slitage och smärre skador. Båda loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511