BESTICK, 58 delar, nysilver, "franska liljan", GAB, 1900-tal.

517941. BESTICK, 58 delar, nysilver, "franska liljan", GAB, 1900-tal.

6 knivar, längd 22 cm
23 gafflar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 15 cm
5 skedar, längd 13 cm
12 skedar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 knivar, längd 22 cm
23 gafflar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 15 cm
5 skedar, längd 13 cm
12 skedar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 462