Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
PARTI VASER, 11 st, glas, bl.a. Åseda och Eneryda glasbruk, 1900-talets mitt.
517911. PARTI VASER, 11 st, glas, bl.a. Åseda och Eneryda glasbruk, 1900-talets mitt.
Höjd 13,5 - 32 cm.
Enstaka nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13,5 - 32 cm.
Enstaka nagg.
Auktionshuset Kolonn
692