DOCKVAGN och MANGELKORG, flätad korg, 1900-talets första hälft/mitt.

517824. DOCKVAGN och MANGELKORG, flätad korg, 1900-talets första hälft/mitt.

Dockvagn högsta höjd 67, längd 100 cm.
Mangelkorg längd 73 cm.

Dockvagnshjul med färgslitage och rostfläckar samt smärre skador på plastfodret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mangelkorg längd 73 cm.

Antal besök: 3 257