VÄGGRELIEF, bronserad gips, Bellman efter Sergel, 1900-tal.

517743. VÄGGRELIEF, bronserad gips, Bellman efter Sergel, 1900-tal.

Diameter 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 58 cm.

Slitage.

Antal besök: 807