OFFICERSVÄRJA, troligen Sverige, 18/1900-tal.

517715. OFFICERSVÄRJA, troligen Sverige, 18/1900-tal.

Officersvärja, otydligt märkt inom cirkel RHR på parerplåt samt AR på klingan
Längd 92 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, portopé med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 92 cm.

Antal besök: 729