KOPPARBALJA, på ställning, smide, 1800/1900-tal.

517623. KOPPARBALJA, på ställning, smide, 1800/1900-tal.

Total höjd 67, diameter 63 cm.
Senare träinstats.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare träinstats.

Bruksslitage.

Antal besök: 554