BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

51761. BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Rosenträ/jacaranda med intarsia och bronser, grågrön stenskiva.Längd 80, bredd 44, höjd 74 cm.

Gott bruksskick.Liten fanerbit saknas.Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 797