BESLAG, möbelbeslag, mässing samt ben, 1800/1900-tal.

517619. BESLAG, möbelbeslag, mässing samt ben, 1800/1900-tal.

.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 044