Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
NILS FORSBERG. 1842-1934, KOPPARSTICK, " En hjältes död " signerad , daterad 1917.
517611. NILS FORSBERG. 1842-1934, KOPPARSTICK, " En hjältes död " signerad , daterad 1917.
46.5 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46.5 x 50 cm.
Auktionsverket Engelholm
682