BESLAG, möbelbeslag, mässing, 1800-tal.

517600. BESLAG, möbelbeslag, mässing, 1800-tal.

.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Bruksslitage.

Antal besök: 662