THEOPHILE ALEXANDRE STEINLEN. Litografi, signerad och daterad (1915).

517589. THEOPHILE ALEXANDRE STEINLEN. Litografi, signerad och daterad (1915).

Bildyta 40,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 592