Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Grafik
IRÉNE JARZ. "Karnevalsflickor". Färglitografi, signerad och numrerad 33/100.
517558. IRÉNE JARZ. "Karnevalsflickor". Färglitografi, signerad och numrerad 33/100.
25 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Växjö Auktionskammare
376