SOFFBORD MED KLAFFAR, engelsk stil, 1900-tal.

517524. SOFFBORD MED KLAFFAR, engelsk stil, 1900-tal.

Skiva och klaffar med svart och förgyllt läder. På lejontassar av mässing. 3 lådor i sarg.
Längd utan klaffar 97 cm, längd med klaffar 123 cm, bredd 53 cm, höjd 59 cm.

Bruksslitage, märken på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 010