PARTI SILVER, 4 delar, England. Tot vikt ca 220 gram.

51751. PARTI SILVER, 4 delar, England. Tot vikt ca 220 gram.

2 st pokaler, Chester England, 1900-tal, höjd 12,5 cm.
Kanna, stmpl JD&S Sheffild, tot höjd ca 6 cm.
Sked, stmpl London, längd 18 cm.

Slitage. Enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka bucklor.

Antal besök: 785