INGEGERD BESKOW. Motiv från Stockholm, akvarell, signerad.

517500. INGEGERD BESKOW. Motiv från Stockholm, akvarell, signerad.

35x49,5 cm, rammått 41x56,5 cm

Ingegerd Beskow, (1887-1978)

Ingegerd Beskow studerade för Carl Wilhelmson samt för Henri Matisse.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingegerd Beskow, (1887-1978)

Antal besök: 2 301