OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Bär signatur samt daterad -13.

51746. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Bär signatur samt daterad -13.

Man på bistro. 84 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Man på bistro. 84 x 90 cm.

Antal besök: 1 592