FARTYGSMODELL, "Strahlenfels", Bremen, Tyskland. Skala 1:100, 1900-talets andra hälft.

517458. FARTYGSMODELL, "Strahlenfels", Bremen, Tyskland. Skala 1:100, 1900-talets andra hälft.

I glasmonter på bord av mahogny.
Längd 173 cm, bredd 38 cm, höjd 139 cm (mått med monter och bord).

Mindre märken och repor på bord. Glas smutsat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 490