RESVÄSKA, Polo Ralph Laurent, 1900-talets slut.

51735. RESVÄSKA, Polo Ralph Laurent, 1900-talets slut.

Läder. Rutig dekor med bruna skinndetaljer. Invändigt klädd med brun canvas.
Etikettmärkt Polo Ralph Laurent Made in Italy. 65x45x15 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 396