LEKSAKER, 3 delar, 1900-tal.

LEKSAKER, 3 delar, 1900-tal.
517266. LEKSAKER, 3 delar, 1900-tal.

Bland annat "Charley Weaver Bartender". Bilar, 2 st, blanda annat Ford, Fairlane crown victoria(1955).
Höjd ca. 7-30 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 7-30 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Antal besök: 449