PARTI GLAS, 3 delar, bland annat Flygfors Paul Kedelv. 1900-tal.
51726. PARTI GLAS, 3 delar, bland annat Flygfors Paul Kedelv. 1900-tal.
Glas i gröna toner.
Skål, signerad Flygfors-52 Kedelv, längd 22, höjd 9 cm.
Vas, signerad Flygfors-57 Coquille, höjd 24 cm.
Vas, signerad sa?, höjd 16 cm.
Samtliga med repor under botten, skål även med repor i botten.
Glas i gröna toner.