GOLVLAMPA. "kurt Olsson".

517237. GOLVLAMPA. "kurt Olsson".

1950-tal, två-armad.
Höjd 158 cm.

Blekta skärmar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950-tal, två-armad.
Höjd 158 cm.

Blekta skärmar, repor.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 981