JÖRGEN ZETTERQUIST. "Interiör med skrivande man", olja på duk, signerad -69.

517231. JÖRGEN ZETTERQUIST. "Interiör med skrivande man", olja på duk, signerad -69.

130 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 100 cm.

Antal besök: 547