BERTIL ARKRANS. skuret trä, 2000-tal.

517219. BERTIL ARKRANS. skuret trä, 2000-tal.

För väggmontering. Målad och skuren dekor. Föreställande kvinna med barn. Höjd ca 52 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 429