RAGNAR PERSON. Färglitografi, handkolorerad.

517201. RAGNAR PERSON. Färglitografi, handkolorerad.

"Eva på cykelstången", signerad och numrerad 4/60, 65x50 cm.

Bruksslitage.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 446