SEKRETÄR, Nordiska Kompaniet, 1932.

517188. SEKRETÄR, Nordiska Kompaniet, 1932.

Brickmärkt med ritningsnummer 36686.
Höjd 106 cm.
Längd 82 cm.
Bredd 38 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 106 cm.
Längd 82 cm.
Bredd 38 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 892