KAJ SIESJÖ. "Det kluvna", olja på pannå, signerad Siesjö.

517177. KAJ SIESJÖ. "Det kluvna", olja på pannå, signerad Siesjö.

85 x 95 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 95 cm.

Antal besök: 1 260