SOFFBORD, teak, Karl Edvard Korseth, Ganddal Møbelfabrik, 1960-tal.

517155. SOFFBORD, teak, Karl Edvard Korseth, Ganddal Møbelfabrik, 1960-tal.

En låda i fronten samt en hylla. Lätt rundade hörn. På hjul.
Längd 163 cm, bredd 73 cm, höjd 59 cm.

En låda i fronten saknas, slitage, fläckar, repor, ett ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 888