CURT BJERNEVI. Fåglar i träd, färglitografi nr 121/275, signerad och daterad -80.

517113. CURT BJERNEVI. Fåglar i träd, färglitografi nr 121/275, signerad och daterad -80.

56x47 cm, rammått 70x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x47 cm, rammått 70x59 cm.

Antal besök: 1 297