PLÅTLEKSAKER, 13 st. 1900-talets mitt.

516962. PLÅTLEKSAKER, 13 st. 1900-talets mitt.

Bil Schuco Examico II 4004. 6 st småbilar Corgi Toys. 4 st bilar Japan. 1 rymdkapsel Japan. 1 lastbil Lesney.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter och slitage.

Antal besök: 638