Herrbyrå, valnötsfaner, valnötsrot
Bredd 100 cm
Djup 50 cm
Höjd 166 cm.
Bruksslitage, fanersläpp.
Bredd 100 cm
Djup 50 cm
Höjd 166 cm.
Bruksslitage, fanersläpp.