KONSOLER och BESLAG, 4+2 st, smide, omkring 18/1900-tal.

516951. KONSOLER och BESLAG, 4+2 st, smide, omkring 18/1900-tal.

Konsoler, gjutjärn, höjd 66 cm Bredd 46 cm.
Beslag, höjd 33.5 cm.

Rost. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beslag, höjd 33.5 cm.

Rost. Slitage.

Antal besök: 726