MATSALSMÖBLEMANG, 10 delar, Ek, "Refectory table" Old Charm furniture, 1900-talets senare del.

516926. MATSALSMÖBLEMANG, 10 delar, Ek, "Refectory table" Old Charm furniture, 1900-talets senare del.

Bord utfällt höjd 76 cm, bredd 80 cm, längd 212 cm.
Bordskivan 137 cm, extra skivorna 37 cm x 2.
2 st karmstolar klädda i rött läder, höjd 88 cm, sitthöjd 48 cm.
4 st stolar klädda i rött läder, höjd 88 cm, sitthöjd 48 cm.

Fläckar, märken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 708