VINKANNA, silver. John S Hunt, London 1863.

516857. VINKANNA, silver. John S Hunt, London 1863.

Invändig förgyllning. Reliefdekor av Bacchussällskap och vinstockar. Höjd 34 cm. Vikt ca 4440 gram. Med svenska importstämplar.

Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bucklor.

Antal besök: 2 023