FLASKSTÄLL, nysilver med flaskor av olikfärgat glas, 1900-tal.

516855. FLASKSTÄLL, nysilver med flaskor av olikfärgat glas, 1900-tal.

Flaskställ av nysilver, med tre olikfärgade flaskor.
Ställets höjd 39,5 cm.

Slitage, fläckar. Flaskor med avlagringar. Propparnas korkar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställets höjd 39,5 cm.

Antal besök: 576