BLOMSTERBORD, smide och råglas, 1900-tal.

516814. BLOMSTERBORD, smide och råglas, 1900-tal.

Längd 80 cm, bredd 25 cm, höjd 60 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 509