SIDEBOARD, ek, ur "Tokyo"-serien, Yngvar Sandström för Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

51680. SIDEBOARD, ek, ur "Tokyo"-serien, Yngvar Sandström för Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

Längd 142 cm, höjd 87 cm, bredd 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 549